KURUMSAL

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Misyonumuz & Vizyonumuz

GMT Elektromekanik, rekabet üstünlüğü sağlayacak ve iş verimliliğini yükseltecek süreç bazlı yenilikçi iş uygulamaları geliştirme amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman ve dinamik kadromuz, gelişmiş alt yapımızdan aldığımız güç ile strateji, planlama ve başarı odaklı hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli iş ortaklarımıza çözümler sunmaktayız. Faaliyet alanları arasında bulunan elektrik taahhüt, danışmanlık, satış, imalat, endüstriyel yazılım ve projelendirme alanlarında sahip olduğumuz 10 yıllık tecrübemizi 2015 yılından bu yana GMT Elektromekanik çatısı altında sizlere sunmaktayız. GMT Elektromekanik müşteri memnuniyetini işletme başarısının en temel unsuru olarak kabul eder ve her zaman müşterilerinin beklentilerinin en üst düzeyde olmasını sağlar. Bu ilkeler doğrultusunda tecrübeli ve uzman kadrosuyla teknolojiyi yakından takip eden, AR-GE faaliyetlerine önem veren ve geliştiren bir anlayış içindedir.

Firma olarak tecrübeli teknik kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli, projeye uygun ve ekonomik çözümler sunmak, birincil öncelik olarak görmekteyiz. Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürme amacıyla yolumuza devam ediyoruz. Kaliteden ödün vermeme ilkemiz ile tüm paydaşlarımızın en iyi hizmeti almaya hakkı olduğuna inanıyoruz. GMT Elektromekanik ailesi olarak; faaliyette bulunulan pazarda; rekabetçi, ilkeli, sorumlu, çözüm odaklı, yenilikçi yaklaşımımızla sektörümüzde lider olma adına çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet verme idealimizi gerçekleştirmek için var gücümüzle mücadele etmekteyiz. GMT Elektromekanik, ISO 9001: 2015 gerekliliklerine uyacak şekilde bir Yönetim Sistemini uygulamaya ve sürekli iyileştirmeye kararlıdır.

İnsan Kaynakları

Rekabetçi, ilekli, sorumlu, çözüm odaklı, yenilikçi yaklaşımımızla sektörümüzde lider olma misyonuyla çıktığımız yolda; insan faktörünün önemini kavramış bir yönetim bilinciyle hareket etmekteyiz. Rekabet gücümüzü ise kalite bilinci yüksek, sürekli olarak yetenek ve becerileri geliştirme hedefiyle çalışma hayatına bakan; bilgiye ulaşmayı ve bilgiyi verimli bir şekilde kullanmayı ilke edinmiş çalışma arkadaşlarımızdan alıyoruz. Özgeçmişinizin İK departmanımızın kayıtlarında yer almasını istiyorsanız ik@gmtelektromekanik.com adresine gönderebilirsiniz.

SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001:2015
OHSAS 18001:2007
ISO 14001:2015

REFERANSLARIMIZ

TCDD

ALTINSOY ENERJİ

IRAK PERSONEL KAMPI

TULIP TOWERS

ASELSAN

TRANSVARO

SARCAM

JANDARMA HANGAR

DECATHLON

ALFA SOLAR ENERJİ

CEYLANPINAR HASTANESİ

VAVACARS

MUĞLA DEVLET HASTANESİ

CROWN HOTEL

Scroll to Top